Dřevěné podlahy jsou ideální do interiéru

Dřevěné podlahy patří mezi stálice populárních podlahových krytin. Především jejich jedinečné vlastnosti a zdravotní nezávadnost mají na svědomí jejich neustávající oblibu mezi starší i mladší generací lidí. 

Moderní a ekologická dřevěná podlaha

Nezáleží na stylu vašeho interiéru, protože dřevo se hodí prakticky všude. U podlah si navíc vyberete z mnoha typů úprav, abyste získali realizaci podle vašich představ. Dřevo bude vždy vypadat originálně, protože se pyšní jedinečnou strukturou a tónováním. Chůze bude pro nohy vždy velmi příjemná, navíc přírodní prvek vám doma vykouzlí zvláštní hřejivou atmosféru. V nabízeném sortimentu nejvíce narazíte na vícevrstvé dřevěné podlahy, přičemž často realizované plovoucí podlahy se řadí do třívrstvých. Dvouvrstvé se spojují spíše s vylepšením klasických parket. Pokud vsadíte na dobré české řemeslo a individuální přístup ke každému zákazníkovi, můžete očekávat precizní zpracování, a dokonce získáte osobité dekory, kde vás uchvátí překrásné kresby na dubovém dřevě. Varianty podlah z kolekce The Family mají tři vrstvy, kde naleznete vrchní odolnou o tloušťce tři milimetry. Mezi přednostmi objevíte stabilitu, maximální odolnost a komfort při užívání. Není problém kombinovat s podlahovým topením. Pokud jde o udržování, postačí vám jednoduché vysávání či setření mopem. Z výroby se totiž vše vypravuje ošetřené voskovým olejem. 

Snadná a rychlá pokládka podlah

Pokládka plovouček probíhá snadno a rychle, nemusíte se bát zdržování a nepořádku. Ve velmi krátkém čase se stane vzhled místnosti velmi atraktivní a připravený k pravidelnému užívání. Masivní a vícevrstvé dřevěné podlahy Esco se stanou vyhledávanými všemi příznivci přírodních materiálů. Určitě vás zaujmou odolností proti oděru, slunečnímu záření a dlouhou životností. Povrchy jsou voděodolné, nezaznamenáte malé skvrny nebo škrábance.