Hračky, které vaše dítě zabaví i za rok? Ano, existují!

Blíží se Vánoce a s tím i otázka, jak potěšit naše nejmenší, ty, kteří ještě věří na Ježíška a užívají si nadílku s největším vděkem a nadšením. Moderní dárky, které běží v reklamách a prahne po nich každé dítě, jsou sice fajn, ale jak je známo zkušeným rodičům, brzy omrzí. Potom se panenky, auta a společenské hry za tisíce válí v boxech pod postelí a práší se na ně. Tyhle Vánoce přemýšlejte nad tím, jak to změnit, aby vám nebylo utracených peněz líto. I do hraček lze investovat chytře.

hračky bruder

Hračky, co vyženou ven

Dnešní děti netráví skoro žádný čas venku, přitom pohyb na čerstvém vzduchu je tak zdravý! Určitě o tom víte své, když nostalgicky vzpomínáte na vlastní dětství. Jak odpoutat pozornost dítěte od gauče a obrazovky s animáky? Co mu třeba nadělit pod stromeček obří dar v podobě hračky BRUDER? Jedná se o krásná nákladní auta a příslušenství pro děti, která rozzáří oči a nadchnou designem. Modely Bruder v klidu vytáhněte ven na pískoviště a hrajte si s ratolestí třeba na stavbyvedoucí. Dostat dítka zpátky do domu pak bude přinejmenším obtížné.

Z domu do domku

Holky i kluky vždycky nadchne představa vlastního obydlí, místa, kde se žije podle jejich pravidel. Takové malé dětské domečky či skrýše budou rozvíjet jejich kreativitu a oživí dětské hry. Vyrábějí se se skluzavkou, žebříkem i prolézačkami, které přímo volají k pohybu. Zahradní domky budou vždycky trefou do černého, pokud nevíte, čím své milé potěšit.

Kouzlo magnetů

Vykašlete se na mainstreamové stavebnice, které jsou mnohdy zbytečně předražené. Pro rozvíjení kreativity a fantazie vašeho potomka budou vhodnější ty bez návodů a předem určených mantinelů v podobě manuálů „jak na to“. Postavte své dítě před výzvu v podobě Geomag stavebnice, kde jsou téměř všechny dílky totožné podoby a díky magnetické síle se dají přetvořit do rozličných podob. Možná budete překvapeni, že ve vašem dítěti třímá tak velký duch architekta.