Jak si v bytě vytvořit efektivní úložné prostory?

Potřebujete uskladnit věci a nevíte jak na to? Už nemusíte kupovat velké nevkusné skříně. Je tu pár rad na efektivní a především vkusné úložné prostory! Nechte se inspirovat!

Vsaďte na vestavbu

Bezkonkurenčně nejlepším řešením, jak si v bytě zajistit dostatek úložného prostoru je investice do vestavěných skříní. V dnešní době si stačí již pouze místo, kde chcete mít skříň umístěnou a poté kontaktovat příslušnou firmu a nechat si skříň vyrobit na míru. Investice rozhodně nebude litovat. Pozor, při výběru skříně myslete na materiál. Pokud máte menší byt, zvolte světlejší design nebo i zrcadlo.

Police a poličky

Klasickým policím a poličkám, na kterých se povalují různé zaprášené předměty, již dávno odzvonilo. Pokud chcete efektivní úložný prostor, pořiďte si různobarevné krabice a položte je na police. Získáte tak nový prostor pro vaše věcičky.

Síť do dětského pokojíčku

Máte doma malé dítko a nevíte kam s jeho hračkami? Zkuste instalovat síť. Návod je jednoduchý. Stačí jakákoliv síť a jedna skoba na strop. Po každém hraní hračky jednoduše uklidíte do sítě a vytáhnete ke stropu.

Využijte nábytek

Úložné prostory vytvoří i dobře vybraný nábytek. Vybírejte například vysokou postel s šuplíky nebo sedací soupravu s úložným prostorem.

Snižte stropy

Pokud máte byt s vyššími stropy, nebojte se je využít. Vytvořte z nich úložné prostory. Snadno se k nim dostanete ze židle nebo schůdků.