Jeden klik

Už se vám někdy stalo, že jste se zdrželi mimo domov déle, než to bylo v plánu, a museli jste se tak třeba vrátit v noci do vymrzlého domu? Zapomněli jste zhasnout či vypnout jiný spotřebič? Inteligentní dům to udělá za vás! Tohle není pohádka ani hudba budoucnosti, smart home se stává každodenní realitou. Stačí jeden klik na vašem tabletu, počítači nebo chytrém telefonu a ovládnete váš dům během vaší nepřítomnosti. Teď už si nemusíte lámat hlavu při odjezdu na dovolenou, klidně jeďte a vzpomínejte cestou, co je třeba vypnout.

Loxone, nejlepší přítel vašeho domu

Probuďte svou domácnost k životu pomocí automatizace. Systémy Loxone lze jednoduše implementovat do každého domu. Po jeho spuštění jako kdyby se váš dům skutečně probudil z hlubokého spánku a začal s vámi zcela přirozeně komunikovat.

Inteligence a komunikace domu vám v mnohém usnadní život. Jedná se o ryze praktické a bezpečné věci, stejně jako o vaše pohodlí.

Váš chytrý dům ví jak spořit energii a hladové spotřebiče odstřihne během vaší nepřítomnosti od zdroje či vás na ně upozorní. Nezamkli jste garáž? Hlavní vchod? Dostanete upozornění. Protáhla se vám návštěva u známých? Netrapte se, pomocí aplikace zatáhnete žaluzie a aktivujete alarm. Usínáte při rozsvíceném světle? K ovládání osvětlení po celém domě vám stačí mít po ruce pouze telefon. Vytvořte si vlastní světelné efekty. Co rozhodně oceníte, je regulace topení. Dřív, než dorazíte domů vymrzlí ze sychravého počasí, si doma zatopíte. Nebo naopak snížíte teplotu radiátoru tam, kde není potřeba.

Je libo muziku?

Přejete si žít jako ve filmu a každou speciální chvíli mít podtrženou tou správnou melodií? Nebo se vám jen ráno lépe vstává, když slyšíte váš oblíbený song? I s tím vám aplikace od Loxone pomůže. Stačí si jen nastavit přehrávání dle vašeho přání a z vyvolené místnosti se budou linout libé zvuky.

Žijte život naplno a neztrácejte čas tam, kde ho lze ušetřit.