Najděte si výhodné ubytování v Praze

Hlavní město se ročně stává cílem tisíců turistů z ciziny i ostatních koutů Česka. Výlet do Prahy je ale často spojen s nákladným ubytováním, které se navyšuje v momentě, kdy cestujete ve skupině. Z důvodu větší požadované kapacity nebo neznalosti města se vyplatí ubytování s komfortním zázemím a snadnou dostupností. Přesně takový je Penzion v Praze 5, kam se pohodlně dostanete metrem, z hlavního nádraží a stejně tak letiště. Vynikající poloha vám umožní dostat se do historického centra Prahy za méně než deset minut a v blízkém okolí najdete oblíbené bary, vyhlášené restaurace nebo pivovar a nákupní centrum.

Výhodné ubytování pro školy Praha

Penzion Praha je vybaven 32 zařízenými pokoji s ubytovací kapacitou více než sto osob. V penzionu najdou pohodlné zázemí skupiny vyžadující spíše jednoduché pokoje i hosté hledající kvalitu a klasicky zařízené ubytovací jednotky. V pražském penzionu nechybí nekuřácký salonek, restaurace a slunná zahrádka. Problém nebudete mít ani s parkováním, které je zajišťováno též pro autobusy. Stravování řeší penzion formou polopenze či snídaně, vždy záleží na individuálních požadavcích zákazníků. Penzion Praha – 5 je ideálním výchozím bodem pro prozkoumání krás a dějin Prahy, stejně jako poskytuje ideální polohu při sportovních a významných kulturních akcích. Odsud budete mít všude kousek!

Ubytování pro skupiny Praha

Praha je díky přístupnému ubytování v žádané lokalitě zase o něco dostupnější! Skvělé ceny pro skupiny a slevy pro školy vás již nebudou omezovat při návštěvě stověžaté Prahy. Penzion v části 5 vám poskytuje kromě atraktivních cen též wifi zdarma, úschovnu zavazadel, platbu kartou a nonstop recepci. Cestujete-li z letiště, zajistí pro vás i transfer a dle vašich kritérií i chutné stravování. Vyrazte do Prahy a poznejte krásy historického města, navštivte festival, výstavu či koncert známé osobnosti a den zakončete v pohodlné posteli příjemného penzionu.