Nová podlaha na celý život

Stojíte před náročnou rekonstrukcí, která zahrnuje také opravu podlah? Vsaďte na moderní techniky garantující biologickou nezávadnost a naprostou přesnost. Moderní doba pracuje s vyspělými technologiemi, jež své plusy ukáží v celé kráse právě tehdy, kdy jsou vystaveny náročnému testování či plnění všech funkcí. Proto jsou nové typy podlahových krytin tou správnou volbou.

Kolik stojí lité podlahy?

Lité podlahy přináší řadu výhod a garancí spokojenosti. Zajisté oceníte perfektní rovinatost podlahy, kdy vám odpadá stěrkováni i riziko nerovného výsledku, stejně tak minimální roztažnost a naopak výbornou vodivost tepla. Skvěle se proto lité anhydritové podlahy hodí právě pro místnosti, kde plánujete podlahové vytápění. Při realizaci se používá samonivelační potěr, jenž je již druhý den po realizaci pochozí a dlouhodobě vás tak nebude během rekonstrukce limitovat v dalších pracích. Pozitivní vlastnosti anhydritové podlahy jsou testované již mnoha firmami s konferenčními prostory i rodinami s byty či rodinnými domky. Ve všech případech je povrch beze spár, slibuje prostorou stabilitu a pevnost tahu za ohybu. Kromě atraktivní ceny se jeví velmi zajímavě rychlost aplikace anhydritové podlahy. Vylití podlahy trvá pouze pár hodin!

Rozhodující je cena i servis

Na trhu naleznete řadu specialistů, za nimiž stojí bohaté reference a zkušenosti. Jestliže vás zajímá litá podlaha cena, svěřte se do rukou profesionálů, kteří vám nejen poradí, ale zároveň nabídnou optimální řešení. Zapomeňte na beton, anhydritové podlahy cena a kvalita jsou stěžejními faktory, nicméně kvalita výrazně převyšuje aktuální cenu. Ostatně přesvědčte se sami a vyberte si zpracování třeba do rekonstruované koupelny, kde zavádíte podlahové vytápění či do obývacích prostor, kde skvěle vynikne rovnost povrchu i prémiová kvalita materiálů.