Podlahová krytina za nejlepší cenu

Ať už stavíte, chystáte se rekonstruovat byt či zvažujete renovaci staré chaty, neobejdete se bez kvalitních materiálů, s nimiž docílíte dokonalého efektu, hřejivého domova i odolné podlahy bez nutnosti oprav. Z podlahových krytin si smíte vybrat hned několik. Velké oblibě se těší klasika v podobě koberce a stejně tak linoleum, jež postupně nahrazuje moderní vinyl s mnoha benefity. V nabídce nechybí samozřejmě též dřevěné a plovoucí podlahy, díky nimž do svého domova vnesete kousek přírodních barev a motivů. A někomu se pak mohou líbit také keramické dlažby v mnoha formátech a barevných provedeních.

Proč právě PVC?

Pokud jste dali vale kobercům a dřevěným podlahám, jež vyžadují pravidelnou péči a jsou choulostivé na kontakt s vodou či mechanické poškození. PVC v moderní podobě nabízí hygienickou krytinu nejen pro byty a domy, ale též komerční prostory, školky a nemocnice. Modelové zpracování tarkett supreme plus se skvěle hodí třeba do kuchyně, kde se každý den vaří. Speciální šířka garantuje vysokou odolnost vůči zátěži a co vás mile překvapí je též neklouzavá úprava za sucha i mokra. PVC Tarkett jsou v provedení dřeva, barevných variantách i dekorech dlažba či beton. V nabídce samozřejmě naleznete i další řady zátěžového PVC, jež patří mezi odolné a trvanlivé varianty pokládky. Navíc samotná pokládka je jednoduchá a rychlá.

Chytrý vinyl – materiál pro moderní stavby

Zajímavým řešením je též vinyl clik, který díky své kvalitě, vzhledu i snadnosti pokládky a nakonec i údržby jasným favoritem pro náročné zákazníky. Vinyl si najde své místo v bytovém i komerčním využití. Tato speciální řada se vyznačuje všestranným využitím. Nemusíte mít obavy z toho, že by vinyl trpěl vlhkostí či teplem. V neposlední řadě vás kromě ceny přesvědčí i široká škála barevných provedení a dekorů dřeva či minimalistického betonu. Dekor beton patří v posledních letech mezi vyhledávané designy, neboť se skvěle hodí do moderních prostor, tradičních českých domácností i komerčních místností, kde vynikne jeho jednoduchost a přitom originalita.