Práce snů? Zkus být realitním makléřem!

Když někoho zaujme práce v realitách, ihned si představí, že v tomto oboru se musí točit hodně peněz, což slibuje i vysoké výdělky. Jaká je pravda, když se stanete realitním makléřem? Můžete vůbec dosáhnout na peníze, které vás udrží ve velké spokojenosti?

Práce realitního makléře

Odměna závisí na vaší aktivitě

Práce realitního makléře není jenom o prodávání nemovitostí, ale vlastně se stanete pracovníkem v terénu, psychologem, asistentem, finančním a právním poradcem. Vše dohromady spojuje maximální zájem o uspokojení přání a potřeb vašich klientů. Pokud budete tohle všechno provádět v plném nasazení, s patřičným odhodláním a se schopnostmi navázat hluboký vztah s klienty, můžete se těšit na plat realitního makléře několik desetitisíců každý měsíc. Této činnosti se však lze věnovat jenom občas, ve vašem volném čase, například po práci, víkendech, při mateřské dovolené. V tomto případě bude váš přivýdělek dělat několik tisíc měsíčně, což se určitě hodí do každého rodinného rozpočtu. Realitní makléř plat činí pro nováčky padesát procent z provize za každou transakci. Zkušení makléři mohou počítat již s osmdesáti procenty provize.

Pánem vlastního času

Možná vás zajímá, jak se stát realitním makléřem? Úplně postačí váš zájem, protože v naší republice se tato profese nijak nereguluje, může se tím zabývat úplně každý. Ano, nevyžaduje se žádné vzdělání, ale ani praxe. Vše záleží na vašich schopnostech a nadšení. Realitní makléř práce vám poskytne jistou svobodu, kdy se stanete pánem vlastního času. Pracovní aktivity si budete organizovat podle sebe. Nebudete na nic úplně sami, protože vás podpoří zkušený tým a získáte stoprocentní zázemí k rozjezdu vlastní podnikatelské činnosti. Můžete navštěvovat dlouhodobé kurzy, sebevzdělávat se a využívat zavedené systémy a databáze. Časem si zdokonalíte vaše technické, právní a obchodní dovednosti.