Představení bytového projektu Vila na Výsluní

nove-byty-strasnice.cz
nove-byty-strasnice.cz

Bydlení v Praze může mít mnoho podob. V současné době na území Prahy vzniká celá řada atraktivních developerských projektů. Developeři se snaží postavit takové bytové domy, které budou nadčasové a maximálně funkční. Jedním z nejzajímavějších projektů současnosti je ten s názvem Vila na Výsluní, který slibuje mnohá překvapení.

V pasivním energetickém standardu a pro zdravé bydlení

Vila na Výsluní je projekt developerské společnosti JRD s.r.o., která se specializuje na výstavbu nízkoenergetických domů, jejich specialitou je využívání nejmodernějších technologií a maximálně ekologický přístup. Ne jinak je tomu i v případě projektu Vila na Výsluní.

zdroj: nove-byty-strasnice.cz
zdroj: nove-byty-strasnice.cz

Výstavba projektu začala letos v únoru. Jeho cílem je postavit bytový dům, který pojme 15 bytových jednotek. Jedná se o luxusní byty v pasivním energetickém standardu. Jejich součástí budou i špičkové technologie pro zdravé a komfortní bydlení.

Hledáte spíše rodinný dům? Podívejte se na Vily Diamantica, které jsou právě ve výstavbě. Více informací najdete zde.

Nadstandardní výbava jako samozřejmost

V nabídce budou prostorné byty o dispozicích 2+kk, až 5+kk, které potěší svou prostorností. Jejich rozloha se pohybuje od 54 do119 m2. Každý byt bude mít i balkon nebo terasu. Dalším bonusem Vily na Výsluní je místo, kde se nachází. Vila vzniká v příjemné lokalitě na pomezí pražských Strašnic a Malešic. Tato lokalita je velmi klidná a zároveň je odsud skvělé spojení do centra Prahy, kde můžete být i za 5 minut.

zdroj: nove-byty-strasnice.cz
zdroj: nove-byty-strasnice.cz

Samotné byty Vily na Výsluní potěší i svou výbavou. Standardně budou v každém bytě EURO okna s profily o tloušťce 88 mm, která doplní kvalitní izolační trojskla s „teplými zasklívacími rámečky“. Byt ochrání protipožární a bezpečnostní dveře, jejich součástí bude i bezpečností zámek. Atraktivitu vnitřního prostoru jistě zvýší i moderní třívrstvá dřevěná podlaha o tloušťce 15mm (v koupelně bude dlažba).

Projekt Vila na Výsluní by měl být dokončen v polovině roku 2014. Již teď je ale možné byty rezervovat či koupit za výhodnější cenu. Neváhejte, téměř polovina bytů je již rozebrána!

Tento projekt vás nezaujal? Podívejte se na další ve stejné lokalitě na bytyprodejpraha.cz