Roubenka na klíč dnes velmi jednoduše

Tato forma bydlení v souladu s přírodou a stranou městského ruchu je prověřená generacemi a v současné době zažívá svou renesanci. Řeč je samozřejmě o roubenkách na klíč a znovuobjevování jejich půvabu, pohodlnosti bydlení a praktičnosti celé stavby. Roubenka zapadá do okolní krajiny a právě tento požadavek se u klientů Honka objevuje v preferencích stále častěji. Stavba zároveň vyhovuje všem požadavkům na kvalitní moderní bydlení a zároveň v ní zůstává díky materiálu mnohem větší osobnost domova.

roubenky na klíčZákazníci toužící po vlastní roubence mají většinou velmi přesné a dosti specifické představy o vlastním bydlení, které ale naše firma ráda plní. Poskytujeme vysoce kvalitní servis od začátku do konce, takže klient se ve výsledku musí starat jen o financování a konzultace svých potřeb.

Z vašich požadavků naše návrhy a přípravy

První krok celého projektu zahrnuje nevyhnutelně vaše preference, touhy, výhledy a plány do budoucna. Potřebujeme zjistit, jak přesně má vaše roubenka na klíč vypadat, čemu má sloužit a jaký je váš běžný životní styl. Kromě toho, co děláte dneska je také podstatné to, co plánujete třeba za deset let. Roubenky totiž stavíme jako vícegenerační domy, poskytují tedy vysoký komfort jak pro jednotlivce, tak pro vícečlennou rodinu. Pokud pátráte po inspiraci, podívejte se ideálně do našich katalogů, kde najdete dostatek vzorových staveb roubenek na klíč.

Co bude potřeba během procesu?

Náš tým profesionálních designérů navštíví samotné místo a posoudí jeho vlastnosti – svažitost, tvar, okolí, kvalitu půdy a další okolnosti. Dalším podstatným bodem je pak velikost vámi chtěné roubenky na klíč a samozřejmě rozpočet, protože ten určuje kompletní rámec pro jakoukoli naši další práci.

Třetí stranou trojúhelníku je pak účel roubenky a časový harmonogram, tedy kdy má být stavba hotová a předána. A také rozsah služeb naší firmy, který chcete využívat. Z toho všeho se odvíjejí popisy, náčrty, konzultace, podněty a další informace předávané mezi vámi a našimi pracovníky.

Krok za krokem, den za dnem

Po celou dobu trvání tvorby návrhu roubenky na klíč jsou vám naši designéři i další lidé z týmu plně k dispozici pro veškeré dotazy, podněty, připomínky, nejasnosti a cokoli dalšího. Postupně všechno zaneseme do plánu, navrhneme možnosti a vytvoříme nákres vaší roubenky. Po jeho schválení z vaší strany ho vytvoříme také jako 3D model, který vyžaduje stavební úřad a na jehož základě vydává povolení k stavbě.

Samotný proces a kvalita materiálu

Honka staví výlučně z vysoce kvalitních severských borovic kombinujících komfort bydlení a perfektní odolnost proti extrémům povětrnostních podmínek.

Náš servis je komplexní služba na špičkové profesionální úrovni, takže zajišťujeme veškeré kroky konkrétní stavby.