Proč jsou plastová okna stále bezkonkurenční jedničkou?

Patří mezi nejvíce instalovaná okna v České republice, neboť v poslední době oproti dřevu a hliníku prošla výrazným inovačním vývojem, jenž pružně reaguje na požadavky trhu. Plastová okna totiž nabízejí nejširší výběr designů, barev a povrchových úprav. Z toho důvodu si z nich vybere každý a hodí se téměř na jakoukoliv budovu.

plastová okna Hradec Králové

Ověřený výrobce, na kterého je spolehnutí

Plastová okna Ústí nad Orlicí vám dodá společnost Bartoš CZ, s. r. o., která se rovněž zaměřuje na výrobu oken hliníkových a dřevěných. Také vám vyrobí vstupní dveře z těchto materiálů, aby vám s okny pěkně ladily. Tato firma je na českém trhu již 20 let, proto se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu jejích výrobků. To dokládá řada pozitivních referencí spokojených zákazníků. Plastová okna Rychnov nad Kněžnou jsou vyráběna pouze z uznávaných profilových systémů, jimiž jsou Inoutic a Aliplast.

Plastová okna Ústí nad Orlicí

Skvělý poměr kvality a ceny

Levná plastová okna v žádném případě neznamenají nekvalitní. Je-li váš rodinný rozpočet na rekonstrukci omezený, sáhněte po tomto ekonomicky výhodném řešení. Tato okna jsou vyrobena z profilů Inoutic Arcade, které se mohou pochlubit dobrými tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi. Skládají se z kvalitního plastového rámu, ocelové výztuhy a moderního kování. Kýžené izolační vlastnosti přináší efektivní rozdělení meziskelního prostoru. Navíc na plastová okna Hradec Králové je možné čerpat dotaci Nová zelená úsporám.

plastova okna bartos

Jak probíhá realizace?

Při výměně se okna nejprve zaměří, aby perfektně pasovala. Poté vám plastová okna Pardubice výrobce doveze až na místo, provede bourací práce a likvidaci starých oken. Následně je provedena montáž a osazení okny novými včetně nezbytných začišťovacích zednických prací. Samozřejmostí je rovněž kompletní záruční i pozáruční servis.