Vestavěné skříně inspirace

Bez dostatečného úložného prostoru bude váš byt působit chaotickým dojmem. Dejte umístění věcí řád. To se vám podaří s vestavěnými skříněmi na míru, které jsou moderním doplňkem bytu vhodným do každé místnosti.

Online návrhář skříně

Popusťte uzdu skryté dětské hravosti a představivosti. Navrhněte si vestavěnou skříň na míru podle svých představ a požadavků v online návrháři. 

Má výška vestavěné skříně nějaké limity?

Vestavěná skříň na míru lze vyrobit do jakéhokoliv výklenku ve vašem bytě. Využijte bytové prostory na maximum a zajistěte si tak dostatečná úložná místa.

Vestavěná skříň vysoká až ke stropu? Nic neobvyklého. A když náhodou není, můžete si pomoci nástavcem.

Vestavěná skříň

Inspirace pro vestavěné skříně

Nemáte ponětí, jaká vestavěná skříň by se hodila do vaší domácnosti? Přinášíme pár tipů, co zvážit před jejím pořízením.

Jako první je zapotřebí si ujasnit, do kterého pokoje (ložnice, dětský pokoj, předsíň) hodláte skříň pořizovat. Disponuje prostor vymezený pro skříň rovnou stěnou nebo se jedná o atypický prostor?

Je libo skříň v dekoru dřeva, jednobarevném provedení podle vzorníku RAL nebo s elegantní potištěnou skleněnou výplní? 

Dáte přednost lesklé verzi nebo matnému provedení?

Máte málo místa pro otevírání skříňových dveří?  Žádný problém. Zvolte posuvný otevírací mechanismus vestavěné skříně, díky čemuž ušetříte prostor před skříní.

Rozlučte se s klasickým rozložením komerčních skříní, uzpůsobte si jejich vnitřní prostor přesně podle svých potřeb. Využít můžete řadu doplňků k vybavení vestavé skříně, např. zásuvky, police, různé druhy věšáků… záleží jen na vás a vašich prioritách.

Jak opticky zvětším malý byt?

Jedním z řešení je zasazení skleněných dveří do vestavěné skříně. Tím docílíte opticky větší místnosti, což oceníte zejména v malých bytech a garsonkách.