Prodej a koupě nemovitosti bez problémů

Koupě a prodej nemovitosti není nikdy nic snadného, protože zde jde o větší peníze, což vyžaduje zvýšenou pozornost, aby se dobře investovalo, nebo naopak příliš neprodělalo. Pomocí realitních služeb se vám určitě uleví od podobných starostí.

Realitní portál s mnoha nabídkami

Prodáváte byt? Kupujete dům? Rádi byste si pořídili nový pozemek? Vždy je lepší, když se dá dobře vybírat. Cincink je realitním portálem s několika tisíci nových nabídek. Své inzeráty můžete vkládat zdarma. Vše jde jednoduše a bezpečně. Nechybí nejrůznější druhy bytů, domů, pozemků, komerčních a ostatních nemovitostí. Registrace vás nijak nezavazuje. Provedete ji zadarmo. Následně můžete využívat průvodce prodeje i nákupu, kdy se postupně seznámíte se všemi kroky. Ani zde nechybí zajímavý bonus v podobě získaných kreditů. Ty získáváte nejen za samotnou registraci, ale také za přidávané inzeráty a za nákupy. Následně vám poslouží k uplatnění slev za služby nebo za propagování vámi podaných inzerátů. Hlídací kočka vás ihned upozorní na to, když se objeví nabídka odpovídající vašim nastaveným požadavkům. Zaregistrovat se mohou soukromé osoby, firmy i realitky.

Finance pod vaším velením

Financování ve vyšších částkách není žádná legrace, ale hypoteční kalkulačka online vám ihned odhalí, jak si na tom momentálně stojíte. Snadno si vypočítáte výši měsíční splátky a maximální částku úvěru. Zadáte cenu nemovitosti, kolik korun investujete z vlastních zdrojů, jaká bude doba splácení, fixace, taktéž uvedete svůj věk.

Služby spojené s prodejem nemovitostí

Vše má svou hodnotu, ale ne vždy tu skutečnou dovedete odhadnout. Mnohdy se vyplatí si zajistit odborné služby, abyste věděli, na čem skutečně jste. Odhad ceny nemovitosti pomůže získat skutečnou představu, za kolik lze něco prodat či koupit. Nejprve se připraví analýza bez osobní návštěvy, a to na základě dodaných podkladů. Individuální analýza počítá s ohledem na vývoj cen bytů a domů ve vašem okolí, ale také posoudí stav po prohlédnutí fotografií. Tento odhad udělá představu o tržní ceně, neposlouží jako znalecký posudek.

Jak nejlépe prodat nabízené zboží? Mnoho lidí dá na první dojem, ten rozhodne, zda se bude o cokoliv zajímat podrobněji. U nemovitostí hodně záleží na fotografiích, kde lze vidět interiér i exteriér. Profesionální nafocení bytu podpoří váš záměr, jelikož kvalitní prezentace vždy přitáhne více zájemců. Zkušený fotograf si s vámi dojedná termín a poradí, jak prostor co nejlépe připravit. Širokoúhlým objektivem zachytí to nejpodstatnější a předá vám výborně zhotovené fotky.

Dále záleží na tom, jak je vyřešena vizualizace interiéru. Upřednostněte ukázat kupujícím útulný domov, dovolte jim zrealizovat jejich představy. Prázdný byt se vizualizací doplní vhodným nábytkem, truhlíky s květinami, pohodlnými křesly a neotřelými doplňky.