Čakovický park – bydlení vedle zámeckého parku

cakovickypark.cz
cakovickypark.cz

Bydlení na okraji Prahy v krásném prostředí přírody už nemusí být pouze snem. V projektu Čakovický park se tyto sny mění ve skutečnost. Jedná se o velmi zdařilý projekt, který spojuje moderní výstavbu a bydlení v ohromujícím prostředí. Přitom nejste ani odříznutí od civilizace. Vše co potřebujete, zde najdete.

Zvolená lokalita je opravdu výjimečná

Projekt Čakovický park vyrůstá v lokalitě, která spadá pod obvod Prahy 9. V těsné blízkosti se nachází Zámek Čakovice, který obklopuje anglický park. Také jsou zde tři rybníky, kde je možné rybařit.

Promyšlené uspořádání bytových jednotek vytváří krásná zákoutí plná zeleně. Jedná se tedy o bydlení, které je opravdu uprostřed nádherné přírody. Projekt se nachází na okraji města, takže se jedná o klidné místo.

Čakovický park, zdroj: cakovickypark.cz
Čakovický park, zdroj: cakovickypark.cz

Občanská vybavenost

Samozřejmě se jedná o lokalitu s kompletní občanskou vybaveností. V těsné blízkosti se nachází obchodní centra, fitness centra, školy, školky a další potřebné stavby. Lokalita je také vybavena mnoha zastávkami MHD. Ty zajistí dobré spojení po celé Praze. Z oblasti Čakovický park můžete být v centru Prahy už za půl hodiny. Je jedno jestli zvolíte cestu autem nebo pražskou dopravou. Obě varianty jsou možné a rychlé.

Moderní architektonický styl

Projekt Čakovický park je dílem developerské společnosti M & K Development, a.s. Projektanti této společnosti navrhli celkem sedm menších bytových domů. Jsou navrženy tak, aby každý byt měl své soukromí a dostatek denního světla. Velký důraz byl kladen především na využití kvalitních a prověřených materiálů v kombinaci s moderními stavebními trendy.

Čakovický park, zdroj: cakovickypark.cz
Čakovický park, zdroj: cakovickypark.cz

Celkem v těchto bytových domech bude více než 270 bytových jednotek. Byty budou nabízeny v mnoha dispozicích, ze kterých si každý rezident bude moci vybrat, která mu bude vyhovovat. Můžete také využít možnosti úpravy jednotlivých bytových jednotek ještě před jejich dokončením. Největší využití zde najdou rodiny s dětmi.

Poslední volné byty a nová etapa ve výstavbě

První etapa projektu Čakovický park byla dokončena v roce 2012, nyní již zbývají poslední volné byty. Pokud se chcete nastěhovat ihned, musíte jednat rychle. Nicméně pokud nespěcháte, již nyní je ve výstavbě druhá etapa, která bude dokončena v roce 2014. Nejlevnější byt koupíte již od 1,3 milionu za 1+kk, naopak nejdražší vás vyjde na 6,5 milionu za prostorný mezonet 4+1.