Rezidence Korunní – nové byty v centru Prahy

sekyragroup.cz

Rezidence Korunní je nový bytový komplex rozprostírající se v Praze na Vinohradech. Tento projekt neztrácí výhody velkoměsta a současně respektuje soukromí obyvatel. Nadstandardní bytové jednotky naplní očekávání i náročné klientely. Bydlet je možné v jednom ze tří částí novostavby – Boulevard, Villa a Industrial.

Co nabízí rezidence Korunní?

Rezidence Korunní byla navržena ve čtvercovém půdorysu. Obyvatelé novostaveb mohou využívat zahrady s vodní plochou, zelení a lavičkami k posezení. Ze dvora se nabízí přímý vstup do jednotlivých částí bytového komplexu.

Odpočinková místa najdete také na rohu ulic Korunní a Říčanská. Celá oblast je obklopena stromy, zatravněnou plochou, nechybí veřejná osvětlení a dostatek místa k posezení, která mají sloužit pro společenské setkávání lidí. Tyto byty v Praze tak patří k těm luxusnějším.

Boulevard

Severní část rezidence se nazývá Boulevard a přiléhá k ulici Korunní. Jedná se o osmipatrový bytový dům s balkony, který slibuje moderní bydlení v nadstandardních bytových jednotkách.

Pohled z ptačí perspektivy, zdroj: rezidencekorunni.com

Z bytů je panoramatický výhled na Strašnice, Bohdalec, Vršovice, Nusle, Pankrác či na Vinohrady. V pozdních hodinách upoutá pozornost obyvatel krásně osvětlená Žižkovská televizní věž.

Villa

Východní a jižní část bytového komplexu nese název Villa, která je určena také k nadstandardnímu bydlení. Přiléhá k ulicím Hradešínská a Říčanská.

Detail bydlení v novostavbě, zdroj: rezidencekorunni.com

Už samotný název napovídá, že tato oblast navazuje na tradici luxusního městského bydlení v Praze. Bytové jednotky uspokojí zejména klientelu preferující kvalitu bydlení, eleganci a nadčasový design.

Industrial

Západní oblast rezidence se jmenuje Industrial a sousedí s bytovým komplexem Korunní dvůr, kde bydlí i známé osobnosti (MISS ČR 2004 Jana Doleželová, fotbalista Patrik Berger, módní návrhářka Beata Rajská a další). Industrial se liší svým technickým pojetím, například jsou použita hliníková okna, kovové zárubně a podobně.

Detail interiéru a velkých oken, zdroj: rezidencekorunni.com

Sice se na první pohled může zdát, že bude bydlení chladné a strohé, ale opak je pravdou. Velká okna dodávají dostatek světla do interiéru. Zařízení bytu splňuje nároky na luxusní byty v Praze 10.

Výstavbu zajistila firma Central Group, a.s. Tento rezidenční projekt byl dokončen na konci roku 2010, zbývá tak již jen několik bytů na prodej. Nejlevnější pořídíte již od 3 900 000 Kč.