Hledáte účinné a bezplatné osvětlení výrobní firmy?

Každý majitel výrobní haly musí řešit pořádné osvětlení svých prostor. Na rozdíl od obyčejného rodinného domu je vaše situace o mnohem složitější. Drtivá většina továren, skladů, kanceláří i dalších komerčních prostor totiž disponuje spoustou místností, kde klasická okna nepřichází v úvahu. Co si tedy počít?

Nesviťte zbytečně žárovkami

Možná vás jako první napadne instalace klasických žárovek. Ačkoliv se takové řešení nabízí, není ani zdaleka ideální. Každodenní svícení (a to navzdory faktu, že je zrovna den) vás ročně vyjde na statisíce korun. Je-li přitom venku den, máte vyhráno a můžete „svítit“ zcela zdarma. Jak?

Odpovědí jsou střešní světlíky, případně světlovody. Jedná se o poměrně jednoduché konstrukce, které budou zdobit střechu vaší budovy. Jak fungují?

Vše začíná průhlednou kupolí/stříškou, do níž proudí přirozené denní světlo. To následně putuje skrz soustavu potrubí až do nastavitelné odrazové plochy. Ta ve finále rozprostře světlo do interiéru, a to s téměř 100% účinností. Díky tomu si užijete jasnou viditelnost i bez drahého denního svícení.

Pečlivě navržený systém

Chcete-li si dopřát opravdu účinný systém prosvětlení budovy, určitě se spojte s ověřenými profesionály. Za zmínku stojí například zkušení řemeslníci ze společnosti Pruniwerk a.s. Ti již déle než deset let realizují světlíky a světlovody na všechny typy komerčních budov.

Součástí jejich služeb není jen výroba světlíků, nýbrž i ventilační turbíny, výroba hliníkových dveří, výroba hliníkových oken, požární odvětrávání a výroba oken Ostrava. Zkrátka a dobře – všechny důležité součásti plně funkční výrobní haly.

Zajímá vás, co vše dokážou? Pak si rozklikněte webové stránky pod vloženými odkazy a podívejte se do sekce „Reference“. Budete si moci prohlédnout nejen fotografie, ale i finální cenu jednotlivých projektů.

Publikováno v Dům