Sedací soupravy a sedačky

Vrže už vaše stará sedačka, trčí z ní péra nebo je tak opotřebená, že se stydíte před návštěvou a přemýšlíte o nové? Dumáte nad tím, jaká bude ta pravá pro budoucí povalování u televize či na vykládání u kávy s přáteli? Společnost isedacky.cz, která je na trhu více jak 10 let, vám díky rozsáhlé nabídce sedacích souprav a sedaček s rozhodováním pomůže.

sedačka

Klasická sedačka i rohová sedací souprava

U klasické sedací soupravy máme jasno. Pro menší prostor a pro dva lidi je to ideální volba. Navíc k ní bývá možnost dokoupení křesel i taburetů ve stejném barevném provedení. Rohové sedačky nabízejí lepší využití prostoru v místnosti a také více místa k sezení. Velkým plusem je jejich umístění do takového prostoru místnosti, který jinak bývá obtížně využitelný.

Výhody rozkládací sedačky

Rozkládací sedačky se hodí především pro návštěvy, které se zdrží přes noc, využijete je ale i v případě, kdy si chcete s celou rodinou užít sledování filmu nebo jste-li nemocní a nechcete celý den ležet jen v posteli. V malém bytě může rozkládací sedačka dokonce zastoupit postel úplně – přes den stylová sedačka, v noci pohodlná postel. Existují dokonce i takové, které rázem přeměníte v palandu pro dva lidi.

Kůže nebo čalounění

To je velká otázka. Kožené sedačky se budou lépe čistit, déle vám vydrží, ovšem pořizovací cena nejednoho zájemce odradí. Na druhou stranu ani čištění čalouněných sedaček není nemožné, i když je lepší jej svěřit do rukou odborníků.

V případě, že máte na svou novou sedačku specifické požadavky, neváhejte a vyberte si sedací soupravu na míru. Velikost, která bude přesně odpovídat vámi zvolenému prostoru, materiál a barva potahu ladící s ostatním zařízením dostane váš obývací pokoj na zcela jinou úroveň. Přidejte k tomu garantovanou desetiletou záruku a řekněte nám, je-li ještě třeba dále přemýšlet.