Starožitná komoda v moderním bytě

Komoda je vhodným nábytkem do každého pokoje. Starožitné komody už dávno nepatří jen na půdu, což dokazuje i skutečnost, že starožitné dekorace či nábytek se dovážejí z celé řady evropských zemí. Najdou využití také v bytě vybaveném podle posledních trendů. Jak si poradit s jejím umístěním v moderním bytě, aby působil útulně a osobitě?

Starožitná komoda nebo televizní stolek?

Jste vlastníkem nižší starožitné komody a nechcete se jí zbavovat nebo vás zaujala nabídka komod ve starožitnictví? Dejte jí šanci. Může skvěle posloužit jako stolek pod televizi. Nejen, že poskytne prostor pro schování vašich věcí, ale také zajistí vyzdvižení televize a bude tak šetřit váš zrak (při vhodně zvolené výšce komody).

starožitné komody

Využívejte kontrastu

Starožitný nábytek je podle období svého vzniku různě zdobený, tvarovaný, z různých druhů materiálu.

Máte obývací pokoj zařízený světlým moderním nábytkem? Zkuste do něj včlenit dřevěnou komodu, která vytvoří parádní barevný kontrast.

Moderní vs. starožitné. Dva odlišné styly a přece se tak dokonale doplňující.

Dejte vyniknout starožitnému nábytku

Myslíte si, že se kombinace starožitného nábytku s moderním stylem bydlení se u vašich přátel setká s nepochopením? Vytřete jim zrak a ukažte, že i kombinace těchto stylů dokáže být originální a působivá.

Co třeba starožitná komoda umístěná do rohu místnosti, na niž položíte dekoraci z dob minulých? Z jednoho rohu pokoje na vás bude dýchat historie, z druhého současné období.

komoda

Už jako malé děti jste obdivovali vybavení hradů a zámků? Nemusíte na toto období jen vzpomínat, dejte prostor prostoupit historii vaším současným bytem. Získáte originální prostředí, které může vyprávět příběhy.