Udělejte si hezčí bydlení. Poradíme jak na to!

Podzim je přesně to období, kdy se nám často nikam nechce a nejradši bychom zůstali celý den doma. Brzy se stmívá, a tak možná mnohé z vás přemýšlíte, co dělat celá ta dlouhá odpoledne, která bylo možné do teď trávit venku. Máme pro vás inspiraci. Zaměřte se na svůj interiér a vyzdobte si byt nebo dům krásnými dekoracemi, které zútulní váš domov.

Pokud máte chuť, vyrobte si je samy. A jestli třeba nevíte jak začít, nechte se inspirovat naším článkem, který vám přinese mimo jiné také tip na online obchod, kde můžete sehnat všechno potřebné.

Vezměte si z podzimu kouzelné barvy

Když se na podzim podíváte jinak než na sychravé, deštivé počasí plné mlhy a neustálé šedi, uvidíte především období plné nádherných barev. Byla by velká škoda, kdyby zůstaly za dveřmi. Pusťte je k sobě do domova například v podobě nových povlaků na dekorační polštářky nebo pěkného ubrusu. I prostírání na stole či dečky pod květiny mohou dostat na podzim nové barvy. Radost vám udělá i nové barevné povlečení.

Podzimní příroda nabízí spoustu prostoru pro kreativitu. Můžete si vytvořit nádherné „kytice“ ze suchého listí a větviček, zátiší s kaštany a jinými dary přírody. Naplňte malé sklenice všemožnými drobnými kamínky, kaštany a žaludy, navrch vložte vonnou svíčku a udělejte si doma příjemnou podzimní atmosféru.

Pokud se na tvoření necítíte, kupte si již hotové dekorace, které váš domov rozzáří.

Vánoce už klepou na dveře

Možná si nezdobíte své domovy na podzim, na Vánoce ale určitě ano. Pusťte se do toho a začněte vymýšlet vánoční dekorace už nyní. Tvoření je hra, a když navíc za tím vším úsilím vznikne něco pěkného, vtipného nebo milého, je to radost. Je to i příjemná relaxace a krásná výplň volného času. Nechte se inspirovat na stránce Mikaton.cz, kde má své zastoupení nabídka hotových dekorací i galanterie s nepřeberným množstvím potřeb pro kreativní duše.