Vestavěné skříně do předsíně

První místnost, do které vstoupí návštěva, je předsíň. Právě zde se rodí první dojem z interiéru obydlí. Oživte svou chodbu vestavěnou skříní a současně si zajistěte dostatek úložného prostoru.

Jak využít prostor v předsíni?

Prostory pro uložení věcí lze v chodbě řešit v zásadě dvěma přístupy:

  • vestavěnou skříní s šatní a botníkovou částí
  • vestavěnou skříní s nástavci, tj. skříňkami, které se umisťují do těžko zastavitelných prostorů, třeba nad dveře

Design a uspořádání vestavěné skříně

Ve výběru designu skříně jste omezeni pouze svým vkusem. Můžete ji sladit s ostatním nábytkem a interiérovými prvky domácnosti nebo z ní udělat onen kousek, který zaručeně připoutá pohledy hostů.

Vybavte svou vestavěnou skříň v hale zrcadlem a před odchodem z domu nebudete mít problém s kontrolou svého zevnějšku. Zrcadlo má také tu vlastnost, že dokáže opticky zvětšit prostor, chodba tedy nebude působit tak stísněně. Podobný efekt jako zrcadlo má světlý odstín skříně.

Co se týká vnitřního uspořádání vestavné skříně do předsíně, i zde máte zcela volnou ruku. Každý člověk má jiné preference a jen vy sami nejlépe víte, co do skříně plánujete ukládat. Jsou to hlavně svršky a boty, na které si vystačíte s poličkami a tyčí na ramínka? Nebo do ní chcete uložit také sezónní oblečení, kabelky, vysavač či jiné úklidové potřeby?

Potřebujete do předsíně atypickou vestavěnou skříň?

Nespornou výhodou vestavěných skříní je, že se dají vyrobit do jakéhokoli prostoru. Překážkou není ani atypický výklenek, např. v hale pod schody vašeho rodinného domu.

Skříň získává v myšlenkách konkrétní podobu

Probudil se ve vás návrhář a rádi byste si navrhli svou vlastní vestavěnou skříň? Zkuste online návrhář, který vás provede krok za krokem návrhem skříně.