Vinylové dekorace na téma Subsaharská Afrika

V dnešním článku se podíváme na novou kolekci samolepek z dílny Lepime.cz Jejich srpnová kolekce na téma Subsaharská Afrika byla před pár dny zveřejněna.

O samolepkách na zeď jsme psali již dříve v článku Samolepicí dekorace rozzáří každou stěnu. Pokud samolepky na zeď neznáte, doporučujeme tedy přečíst náš dřívější článek.

Samolepky na zeď s tématem Subsaharská Afrika

Co je vlastně Subsaharská Afrika? Subsaharská Afrika nebo také Černá Afrika zahrnuje území kontinentu bez severní Afriky. Je domovem mnoha zvířat, které známe z našich zoologických zahrad. A jelikož je to časté výletní místo během letních měsíců, není se čemu divit, že právě tyto motivy se staly základem kolekce srpen 2011. Jako zástupce si zvolili – gepard, zebra a žirafa. Tyto zvířata doplnili ještě docela trefně kostrou, protože pokud se ocitnete uprostřed pouště, pravděpodobně tak dopadnete. Jediné co vám před téměř jistou smrtí zbude je pozorovat měsíc.

Tip: Pokud si objednáte samolepku z nové kolekce během srpna, uveďte do poznámky u objednávky „Abeceda-bydleni.cz“ a automaticky dostanete 20% slevu!

Dále v kolekci naleznete parašutistický výsadek a Android (symbol populární mobilní platformy).

Článek vznikl v exkluzivní spolupráci s internetovým obchodem Lepime.cz