Až budete mít chuť zachumlat se do povlečení, které je také mimořádně hebké, zkuste mikroplyš

Povlečení mikroplyš má širokou škálu výhod, že snad o něm ani není třeba zdlouhavě debatovat jako o jasném čísle jedna uprostřed moderních ložnic. Nemusíte se otravovat s žehlením, to stejně nikdo nemá rád. Zkuste to jinak, bez žehlení a bez neustálého čekání, jestli už je povlečení na šňůře konečně suché. Mikroplyš totiž uschne na jedničku ještě mnohem dřív, než se nadějete…

Využívá se také v čalounictví, má na dotek příjemný povrch a skvěle drží teplo

Mezi další přednosti mikroplyše můžeme zařadit třeba to, že výborně udržuje teplotu, takže ani během únorových dnů se neprobudíte ráno s tím, že jste poněkud prokřehlí, spíše to bude naopak. A v létě se zase můžete těšit z toho, že vám není neskutečné horko, ale mikroplyš vás spíš trochu zchladil. Je přeci skvělé najít takový užitečný materiál, že? Trochu jako z pohádkového příběhu, v létě chladí a v zimě hřeje. Rozhodně to není žádný klam, zkuste povlečení mikroplyš na vlastní kůži a uvidíte sami! Ráno se vám pak ani nebude chtít vstávat a budete rádi za víkend, kdy si přispíte určitě přeci jen o něco déle. Trochu se také rozmazlujte, neškodí to!

Nejen, že povlečení z mikroplyše rychle schne, ale také se mimořádně snadno udržuje. Bez žehličky, nutnosti přidávat neustále aviváž, drží totiž barvu i tvar dlouhé roky. S údržbou tedy problém nebude, s teplem v zimních měsících také ne, takže jde o celkově ideální variantu pro naše ložnice, že? Mikroplyš je také mimořádně lehký, což je velká výhoda – některé jiné typy povlečení jsou moc tlusté a nejsou vůbec tak příjemné na omak, jako právě tento. Tak proč si nedopřát pohodlí, které už skýtá snad jen hedvábí, a to za zajímavou cenovku?