Bydlete kvalitně a úsporně

zdroj: stavex.cz
zdroj: stavex.cz

Otázka vlastního bydlení je klíčovou snad pro každého z nás. Pravdou je, že investice do bydlení je asi ta největší, kterou ve svém životě většina z nás udělá. Proto je dobré tento životní krok dobře promyslet a zvážit všechny alternativy a možnosti.

Dům či byt?

Už víte, zda byste chtěli dát přednost stavbě domu nebo koupi bytu? Každý z nás vidí výhody jednotlivých typů bydlení ze svého pohledu. Cílem nás všech by však mělo být bydlet kvalitně a úsporně. Vyberte si bydlení podle vašich představ, které bude splňovat všechny vaše představy. Pokud máte v úmyslu postavit si krásný rodinný dům, rádi vám s výběrem poradíme.

Nízkoenergetické domy jsou stále žádanější

Při výběru konkrétního typu rodinného domu stále více lidí bere v úvahu také to, jak moc je nebo není stavba šetrná k životnímu prostředí. Pokud byste si rádi postavili dům, který bude šetrný nejen k okolní přírodě, ale také vaší peněžence, zvolte si nízkoenergetický dům.

Na nízkoenergetické a pasivní domy lze získat dotaci z programu Nová zelená úsporám 2015

Nízkoenergetické domy jsou přesně to, co hledáte. Díky speciální stavební technologii a použitým materiálům bude váš dům energeticky nenáročný a vy tak ušetříte tisíce korun každý rok za vytápění. Nízkoenergetický dům je dům jednadvacátého století, který patří k nejžádanějším vůbec.

Dřevostavby se nemusíte bát

V nízkoenergetické úpravě si můžete nechat postavit také stále populárnější dřevostavbu na klíč. Ušetříte tak vlastně dvakrát. Jestliže se chcete o nízkoenergetických dřevostavbách dozvědět bližší informace, navštivte internetovou adresu www.stavex.cz.

Stavební společnost Stavex se specializuje právě na výstavbu dřevostaveb na klíč, které svým majitelům poskytují kvalitní a moderní bydlení za přijatelnou cenu. Svou nízkoenergetickou dřevostavbu si můžete nechat postavit kdekoli po celé České republice. Společnost Stavex je stabilním partnerem pro každého, kdo si chce postavit svůj vlastní domov.