Rolety z dílny předního výrobce si zamilujete!

Stále existují možnosti, jak vylepšit a zkrášlit vnitřní prostory. Vyzkoušejte zajímavé řešení na okna všech rozměrů i atypických tvarů a objevte praktičnost rolet. Hravé a chytré řešení nabízí například rolety s možností nastavení na den či noc. Transparentní pruhy doplňují plné, sluncem nepropustné pruhy s nastavením dle vašich potřeb. Na noc se několika pohyby stane roleta skvělým stínidlem, přes den oceníte elegantní jednoduchost, pestrost vzorů a též barev. Je to jednoduché, vybírejte online a zvolte si individuální řešení přesně pro váš interiér!

Špičkové zpracování díky prémiové kvalitě

Látkové rolety den a noc pořídíte s manuálním ovládáním pomocí řetízku, popřípadě pomocí velmi tichého motoru na drátové či bezdrátové řízení. Nejen tyto rolety jsou vybaveny bezpečnostními prvky. Obrovský důraz je kladen na design, kdy si smíte vybrat rolety na míru včetně montáže na stěnu a uložení rolet do kazety, čímž nenarušíte styl domova. Zákazníci zaručeně ocení i možnost sladit vybrané rolety v moderním provedení se závěsy nebo barevné zpracování řetízku u manuálního vedení. Více než 200 barevných variant svědčí o tom, že látkové rolety mohou mít mnoho podob.

Interiér bez kompromisu

Nejen do firem jsou žádané římské rolety, u nichž je hlavní pozornost věnována výběru a zpracování látky. Na výrobu samotné konstrukce a látek se využívají nejmodernější technologie a díky laseru je řezání látky dokonale přesné. Kromě toho jsou švy šity neviditelnými stehy, což zaručuje luxusní vzhled. Rolety mají skvělé dekorační vlastnosti a oceníte je třeba v momentě, kdy toužíte po soukromí a chcete uniknout pohledům zvědavců. Když k tomu připočtete vkusný design a prémiovou kvalitu zpracování, získáte neotřelé prvky do interiéru i kanceláře. Originální potisky a motivy se skvěle hodí do dětského pokoje, tlumené barvy zkrášlí obývací pokoj nebo jídelnu. Dáváte-li přednost minimalismu, okamžitě vám učarují krémové odstíny, které nenásilně zapadnou do současného stylu místností.