Masiv – ideální prvek do vaší ložnice

Prostor, kam chodíme spát, relaxovat a užívat si intimní chvilky s protějškem, by měl splňovat všechna kritéria pro maximální komfort a odpočinek. Pokud i vy vnímáte postel jako srdce této místnosti, investujte do kvalitní postele, díky níž budete každý večer pohodlně usínat či sledovat svůj oblíbený seriál. Kromě samotné postele neopomeňte též noční stolky a další komody či skříňky a v neposlední řadě samozřejmě i rošt odpovídající vašemu typu postele a tělesné konstrukci.

postel z masivu

Masivní postele s vysokým čelem

Záleží pouze na vás, zda toužíte po výrazné posteli s vysokým čelem, jenž může být například prokládáno tkaninou, koženou anebo více barvami. Velmi stylovým dojmem působí nízká čela navazující přirozeně na noční stolky ve stejném dekoru. Postele z masivu jsou jasnou zárukou vysoké kvality a použití špičkových materiálů. Naturální podoba dřeva může být vylepšena lakem či voskovanou vrstvou vysoké odolnosti. Postel z masivu působí robustním dojmem a zaručuje stabilní zázemí po mnoho let. Neobávejte se vrzání, odlepující se fólie či vyblednutí barev, postel z masivu vypadá vždy majestátně a hodí se do moderního i klasicky řešeného interiéru.

Rozhodnete-li se vložit finanční prostředky do nového vybavení ložnice, bude nezbytné masivní postel sladit s ostatními kusy nábytku. Zvláště pak, je-li v místnosti prostor pro šatní skříň a důležitý úložný prostor. Nábytek z masivu může mít mnoho podob, ze sortimentu si zaručeně vyberou milovníci moderních linií i rustikálního stylu kombinujícího kovové odlesky s nepravidelnou strukturou dřeva.

Masivní nábytek za skvělé ceny

Platit navíc nechce nikdo a díky širokému výběru na e-shopech výrazně ušetříte, aniž byste museli slevovat ze svých kritérií. Výrobci sledují aktuální trendy na zahraničním poli bytového designu a představují zákazníkům velmi originálně pojaté sestavy do ložnice, které lze pořídit též po jednotlivých kusech anebo jednoduše kombinovat. Usínejte jako v bavlnce díky prvotřídní posteli z masivu!