Fotopast ScoutGuard MG984-30mHD nově nabízí cloud

Přemýšlíte nad pořízením fotopasti, která se postará o ostrahu vašeho domu, chaty, nebo chalupy? V tom případě zvažte model ScoutGuard MG984-30mHD, který se právem řadí mezi absolutní špičky na trhu. Navíc podporuje moderní cloudové úložiště a ušetří vám spoustu času.

ScoutGuard MG984-30mHD

Cloud nese označení Molnus

Cloud můžete nově využívat u fotopasti ScoutGuard MG984-30mHD. Je přitom pojmenován jako Molnus a znázorňuje jej obrázek smějícího se mraku. Prostřednictvím cloudu můžete velmi jednoduše nastavit vaši fotopast, aniž by vám to zabralo velké množství času.

Rychlý a stabilní

Díky popisovanému cloudu se navíc nebudete muset potýkat s problémy vzniklými na straně poskytovatele e-mailových služeb. Můžete prostřednictvím něj nejen měnit nastavení fotopasti, ale také si prohlížet galerii snímků, nebo si fotografii vyžádat.

Nespornou výhodou cloudu je skutečnost, že jej můžete využívat prakticky kdekoliv a kdykoliv – stačí vám pouze připojení k internetu. Snadno se zde připojíte z domova, ale i z chaty nebo dovolené v zahraničí.

ScoutGuard MG984 symbolizuje špičku na trhu

Aby nebyla řeč pouze o samotném cloudu, podívejme se detailněji i na fotopast. V současné době patří mezi absolutní špičku na trhu, pracuje naprosto plynule a bez problémů.

Podporuje 4G LTE sítě a disponuje možností odesílání snímků a videí ve vysokém rozlišení. A to navíc až pětkrát rychleji než konkurenční modely.

Navíc pracuje s pokročilou technologií BolyRaw, která klade důraz především na vysokou kvalitu záznamů s vykreslením detailů. Pro noční scény využívá vysoce svítivé neviditelné infra diody, které se pyšní vlnovou délkou 940 nm. Díky tomu je schopna po setmění vytvořit snímky, u kterých lze případného pachatele identifikovat až na vzdálenost 15 metrů.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.