Konečně kuchyně podle vašich představ!

V kuchyni trávíme poměrně hodně volného času, proto je důležité, abychom se v ní cítili útulně a jak se říká, měli vše po ruce nejen při vaření. Praktické uspořádání nábytku a kuchyňských spotřebičů může být někdy problém. Zvláště v malých a netypicky rozložených prostorách často bojujeme s nedostatkem místa. Profesionálové ale dokáží zázraky a ze zdánlivé překážky nakonec udělají přednost. Kuchyně na míru jsou v dnešní době velmi žádané, neboť je lze do detailu přizpůsobit nejen konkrétní ploše, ale také představám klienta!

Rustikální kuchyně s moderní výbavou

Pakliže jste vyznavačem rustikálního stylu, kuchyně na míru Havířov budou skvělým řešením! Starobyle vyhlížející kuchyň zapadne do vesnické chalupy a stejně tak rodinného domku. Designově se vše přizpůsobí vašemu přání. Z kvalitního dřeva se zhotoví originální části, jež se posléze doplní moderními spotřebiči. Velikost prostoru rozhoduje o volbě vestavěných, respektive volně stojících kusů nábytku. Úchytky, frézování dvířek a jiné doplňky se vyladí tak, aby přirozeně zapadly do vesnického rázu. Kuchyně na míru Ostrava nabízí komplexní služby, zajistí vybranou pracovní desku, obklad a další potřebné součásti.

Čistota a jednoduchost moderního stylu

Kuchyňské linky na míru Havířovkuchyňské linky na míru Ostrava lze vyrobit také v moderním provedení. Čistý a hladký styl, jímž jsou tyto kuchyně typické, zatím u klientů vítězí. Lakovaný nábytek lze rozvážně kombinovat se dřevem. Moderna se odráží i ve vymoženostech v podobě mechanického systému na otevírání zásuvek a digitálních technologií vestavěných spotřebičů. Jednoduché linie doplněné o kovové a nerezové prvky se hodí do městského bytu nebo do domu podobného ladění. Kompromisem mezi rustikálním a moderním vzhledem jsou klasické kuchyně. Světlé či tmavší odstíny nábytku doplňuje sklo, chrom a nerez.

3D návrh zdarma

Výroba kuchyňských linek Ostrava a výroba kuchyňských linek Havířov odpovídá nejvyšším nárokům zákazníků. Před realizací kuchyně na míru si můžete nechat bezplatně vytvořit 3D návrh, na jehož základě získáte konkrétnější představu o finální podobě. Díky tomu nezapomenete ani na poslední detaily, jako jsou třeba počty zásuvek, osvětlení nebo zakončení hran u pracovní desky.