Jak prodloužíte koupací sezónu v bazénu o několik měsíců?

Jen těžko najdeme majitele rodinného domu, který by netoužil po vlastním bazénu. Tato šikovná vychytávka nám nejen pomáhá přežít úmorná letní vedra, ale zároveň se stává lákadlem pro rodinná setkání, dovádění s dětmi i pro další příjemné činnosti. Určitě se však nemusíte koupat jen uprostřed léta. Jak to?

Jednoduché řešení

Nebojte se kdovíjakých složitostí a drahých technologií v podobě nákladného vytápění a podobně. Naprostým základem úspěchu je totiž zastřešení bazénů. Právě to vám zaručí celou řadu zajímavých benefitů, díky nimž si při každém koupání řeknete, že jste se rozhodli správně.

Správně provedené zastřešení dokáže udržet příjemnou teplotu i v případě, kdy nastupuje podzim a venkovní vzduch se postupně ochlazuje. Zároveň vám dopřeje stoprocentní soukromí před zvídavými pohledy sousedů i kolemjdoucích, což se rozhodně vyplatí. Stejně tak oceníte zakrytí bazénu před padajícími větvemi, listím, deštěm a podobnými nečistotami.

Jak na to?

Nejspíše vám je jasné, že takový doplněk si nevybudujete sami. Přesně proto existují specializované společnosti, které vám zajistí potřebnou práci. Mezi populární poskytovatele patří například zastřešení bazénů Olomouc pod křídly firmy Bumerang.eu. Tito odborníci se za léta praxe proslavili nejen u nás, ale i v zahraničních zemích.

Vsadíte-li na tuto společnost, dočkáte se pestré škály možností. Chcete nízké, či vysoké zastřešení? Jednokolejnicové, s kolejnicemi AluDeck, nebo bezkolejnicové? Bojíte se řádění živlů a potřebujete zesílené profily? Žádný problém.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv design, barvu a materiál, dočkáte se řešení přesně na přání. To se hodí zejména v situaci, kdy potřebujete vyloženě atypický tvar. Mrkněte se na webové stránky pod vloženými odkazy a ihned získáte inspiraci.