Nejlepší podlahový materiál? Vsaďte na dřevo!

Dřevo obecně patří mezi nejžádanější materiály, s nimiž ozdobíte interiér a tepelně ho správně zaizolujete. Již od pradávna se právě dřevo používá jako klíčový stavební prvek a svou pozici neupozaďuje ani nyní, v moderní době plné vymožeností. Proto je například dřevěná podlaha jasnou volbou pro všechny, pro něž je důležitá stabilita podlahové krytiny. Dřevo se totiž může pyšnit vynikajícími termoizolačními vlastnostmi, stálostí struktury i vysokou odolností vůči mechanickému poškození. Vneste do svého domova kousek přírody a najděte ten správný odstín dřeva pro své podlahy.

Jednoznačné výhody podlah ze dřeva

Dřevěná podlaha je vyrobena z 100% přírodního materiálů a umožňuje vám též instalaci na podlahové vytápění. Dřevěné podlahy jsou navíc velmi příjemné na dotek, slibují tichý došlap, protože pohlcují vibrace a jsou odolné vůči teplotním změnám i vlhkosti. A to stále není vše. V neposlední řadě se dobře a pohodlně montují, dají se renovovat a navíc vás nikdy neomrzí. Specialista na třívrstvé dřevěné podlahy má 150 letou tradici výroby a může se pochlubit 10 miliony metrů čtverečních vyrobených podlah ročně. Ve více jak 55 státech po celém světě testuje kvalitu podlah chůzí až 200 milionů lidí. Navíc firma vnímá také svou společenskou odpovědnost a za dobu k dnešní době vysadila na 13 milionů stromů. Tato velmi pozitivní čísla jsou synonymem kvality, za kterou si firma stojí. Proto je její třívrstvá dřevěná podlaha jasnou volbou pro náročné klienty i domácnosti, jež hledají dobrou investici do stálé podlahové krytiny.

Stabilní třívrstvá struktura

Aby byla dřevěná podlaha maximálně stabilní a odolná vůči teplotním výkyvům, opatřil ji výrobce třívrstvou strukturou. Skládá se z nášlapné vrstvy, střední kolmo podložené vrstvy z lamel a spodní kolmé vrstvy, jež slouží jako kontakt s podkladem. Hlavní předností je rychlá pokládka, kterou zvládne doma každý šikovný kutil i jednoduché položení na podlahové vytápění. Najděte si odstín pro svůj domov a dodejte mu styl a půvab s novými podlahami.