Když zapustíme kořeny

„Můj dům, můj hrad“, říká staré české rčení o vztahu Čechů k nemovitostem a velmi přesně vystihuje postoj obyvatel domů a bytů ke svým příbytkům. Oproti Američanům i západním Evropanům jsme mnohem konzervativnější v ochotě stěhovat se za prací, prodávat a pronajímat reality.

Ani párem volů

Pakliže se jednou usadíme, zapustíme kořeny a hýčkáme si svoje hájemství. Lidově řečeno, nepohne s námi ani pár volů. Aby nám v tomto stavu dobře bylo a cítili se komfortně a bezpečně po všech stranách, zařídí majetkové pojištění. Pojištěné bydlení se stává jistotou, na kterou je dobré vsadit, chceme-li mít klidné spaní.

Proč pojistku nepodcenit?

Mnoho lidí potřebu pojistit se podceňuje. Nedokáže si uvědomit, že těžce nabyté bydlení mohou ohrozit příhody, jako nepříznivé klimatické vlivy, nešťastná náhoda nebo cílené působení zlodějů, lupičů nebo vandalů. Až se stane nepříjemnost, je pak pozdě bycha honit.

Majetkové pojištění

Majetkové pojištění umí zajistit veškeré nemovitosti a movitosti proti nenadálým situacím. Pojistit si můžete rodinný dům (či rekreační stavbu) až se dvěma byty, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost (trvale obydlenou i rekreační), budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (například garáž) a bazény i vířivé vany. 

Jde to i online

Bezpečný domov PLUS vás ochrání před rizikem podpojištění, to je krácení plnění z důvodu nedostatečné pojistné částky, a složitého oceňování majetku. Pojistná částka je navržena paušálně podle metrů čtverečných obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti. Nasmlouvat pojistku přitom nikdy nebylo jednodušší. Stačí vyplnit interaktivní formulář na webové stránce, který umí sjednat online smlouvu na základě vámi uvedené metráže. 

Majetkové pojištění

Pojistka myslí na všechna rizika a minimalizuje jejich dopady. Využít lze i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi na telefonním čísle +420 222 518 310. Při sjednání majetkového pojištění od ERGO, navíc získáte zdarma pojištění občanské odpovědnosti s celosvětovou platností.