LED žárovky najdou využití v každé domácnosti

Praktické a zároveň úsporná – přesně taková jsou LED světla. Moderním způsobem osvětlení ušetříte téměř 85 % spotřebované energie, takže šetříte svou peněženku i přírodu. Kromě toho se LED žárovky vyznačují dlouhou životností. Jejich praktičnost vás překvapí při každém rozsvícení, a to zejména u světel, která jsou zapnuta dlouhodobě. Proto si jimi neváhejte ozdobit prostranství okolo domu, hodí se pro veřejné pouliční osvětlení či, ve formě LED reflektorů, k osvětlování budov a parkovišť. Uplatnění najdou tyto úžasné žárovky skutečně kdekoliv. Přemýšlíte, jak je použít v domácnosti?  Pomocí LED dosáhnete originálních dekorací a osvětlení nábytku!

50 tisíc hodin provozu

Toto číslo vám ušetří spoustu výměn žárovek, třeba na těžko dostupných místech, kam se k výměně neradi uchylujeme. Přitom šetříte i svůj čas a účet za drahou elektrickou energii. Svítit tak můžete podle libosti a využívat jeho teplý i studený tón k ozdobným účelům. Inspiraci hledejte například zde https://www.ledakce.cz/, kde kromě moderních žárovek najdete i LED pásky vhodné třeba do vitrín či pod kuchyňskou linku k ozdobení linie nábytku. Jednoduše tak osvětlíte pracovní plochu, aniž byste museli rozsvěcovat velké lampy a světla. Široké použití LED pásků a SMD LED čipů slibuje navození správné atmosféry a zajištění příjemného tlumeného světla k odpočinku a relaxaci.

Nekonečné možnosti a nápady

Čarování vás čeká v případě, že investujete do panelů. LED panely jsou totiž skvěle využitelné ve vnitřních i vnějších prostorách a dokáží oživit jakýkoliv kout. Hodí se perfektně k osvětlení obrazů a dekoračních pláten. Správné rozmístění panelů vám zaručí přehledné světlo v každé místnosti včetně terasy nebo okolo domu. Některé modely jsou vybaveny širokým spektrem barev, díky němuž si vyberete podle stávající nálady vhodný odstín k odpočinku. Způsobů uchycení je též několik. Kromě klasické visací verze můžete zakoupit i přilehlé stropní modely a vsazené panely přímo do stropu a stejně tak bočních stěn.