Nová vrata pozvednout úroveň domu

Garáž je oblíbeným místem kutilů a zahradníků, plní však významnou funkci při bydlení. Aby vám poskytla garáž maximum prostoru a zároveň na zloděje působila nedobytně, vyplatí se investovat do kvalitních a odolných vrat. Díky odborníkům na trhu s letitými zkušenostmi můžete vybírat z mnoha variant provedení a řešení, čímž si zajistit neomezenou manipulaci uvnitř garáže.

Vybrat vysoce funkční garážová vrata znamená komfort pro užívání nemovitosti či objektu a stejně tak zhodnocení domova. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří za sebou mají více než 25 let zkušeností a stojí si za certifikovanou kvalitou práce i tisíci spokojenými zákazníky. Mimo to vám nabízí výrobu na míru a více než 3000 barevných kombinací a komplexní servis včetně zámečnických, zednických a elektro prací.

Varianty vrat pro spokojené užívání

Tradiční dvoukřídlá garážová vrata často zákazníci nahrazují jinými variantami, jež jim neubírají vnitřní prostor garáže. Velmi oblíbená jsou výklopná garážová vrata, jež slibují snadnou obsluhu manuálně či pomocí dálkového ovládání. Tato vrata se speciální úpravou ladí do vybraného dekoru, a to v mnoha barvách i dekorech dřeva. Posuvná garážová vrata jsou další oblíbenou možností, jak vylepšit garáž. Vrata se posouvají do boku, tudíž zůstává volný prostor ve stropní části, kde se často umisťují žebříky a další pracovní vybavení. Chcete-li být originální, zvažte sekční garážová vrata. Ta jsou oblíbeným řešením u průmyslových objektů, neboť lze místo dekoru sáhnout po originálním potisku a udělat si perfektní reklamu.

Řešení pro průmysl

Specialista na garážová vrata nezapomíná též na podniky a průmyslové objekty, kde je potřeba zajistit vhodné řešení. Značně žádaná jsou třeba garážová vrata s dveřmi se dvojím využitím. Získáte tak v rodinném domě i skladu a jiném objektu přístup přes dveře či celá vrata. Odolná a stabilní průmyslová vrata jsou navržena vždy s ohledem na potřeby daného objektu. Faktem ale zůstává, že většina volí cenově dostupné provedení, jež nabízí rolovací garážová vrata do kazety, v mnoha barevných provedeních a jako plus se snadnou manipulací.