Párty, která s deštěm nekončí

Venku je mrazivo a příroda odpočívá pod sněhem. Málokdo z nás se však nepřistihne při myšlence na léto. Krásné počasí, všudypřítomná zeleň a dlouhé dny vybízejí k nerušenému relaxu na zahradě. Samozřejmostí je i řada letních akcí, které jsou provázeny grilováním nebo oslavou důležitého životního jubilea. Jak zahradu připravit na letí sezónu plnou hostů, aniž bychom se museli zbytečně obávat počasí? Odpověď je jednoduchá, výběrem kvalitního párty stanu.

Párty stan postavený do pár minut

Při výběru vhodného stanu musíte vzít v potaz hned několik stanovisek, která nám dopomohou ke správné volbě. Zahradní párty stany již dnes dostanete ve variantách menšího přístřešku pro pár lidí nebo i mnohem větší stavby s místem pro gril, švédský stůl či dokonce kapelu. Zvážíte-li velikost zahrady, rozhodujte se podle toho, kolik hostů k vám chodí nejvíce a jak velkou událost chystáte. Hned druhým rozhodujícím prvkem je konstrukce. Na trhu naleznete dvě základní, jedná se o stan klasický z trubek a tzv. nůžkové stany. Kvalitativně jsou oba dva druhy srovnatelné, rozhoduje však rychlost postavení. Zatímco tyčové konstrukci musíte věnovat několik desítek minut a několik párů rukou, nůžkový stan je v základě mnohem jednodušší a postavíte jej za pár minut. Nečekaná návštěva vás proto jen tak nepřekvapí.

Oáza vašeho odpočinku – zahradní altánek

Pokud netoužíte po stavení, které bude hostit velkou společnost, jsou zajímavým dekorem venkovního prostranství zahradní altánky. Nabízí přístřeší při nečase i prudkém slunečním záření. Užít si zde můžete jak svou oblíbenou knížku, tak příjemné posezení s nejbližšími. Ačkoliv se altány nejčastěji stavějí ze dřeva, dnes jsou již tyčové i nůžkové konstrukce zcela běžně k dostání. Nespornou výhodou jak u altánu, tak u zahradního párty stanu bývá, že je po sezóně můžete složit a uklidit.

Užívejte si léto plné zábavy v párty stanu či altánku, které vás spolehlivě ochrání před počasím a dopřejí vám soukromí ve chvíli, kdy budete chtít jen nerušeně relaxovat nebo naopak přístřeší pro povedenou oslavu.