Společnost FINEP nabízí družstevní byty. Bez hypotéky!

Družstevní bydlení má v České republice dlouholetou tradici. Družstva fungovala již za první republiky, kdy dokonce působila i společensky či v oblasti kultury. Největší boom však měla družstva v osmdesátých a devadesátých letech minulého století, kdy tvořily družstevní byty až 40 % novostaveb. Zájem o družstevní byty vzrostl i nyní. V současnosti působí na území ČR stovky bytových družstev. Na poptávku po nových družstevních bytech reagovala i společnost FINEP a v současnosti nabízí družstevního bydlení na Proseku a také v lokalitě Malý háj na Praze 10.

Svůj sen o bydlení můžete realizovat i bez hypotéky

Družstevní bydlení v Praze nabízí celou řadu výhod. Nejste limitováni žádostí o hypotéku, což v dnešní době, kdy je velmi složité na hypotéku dosáhnout, je docela zásadní plus. Nemusíte také bance prokazovat svoji bonitu, nedáváte žádné daňové přiznání a nemusíte předkládat potvrzení o příjmu. K dalším výhodám družstevního bydlení patří i fakt, že si můžete družstevní byt kdykoli odkoupit do osobního vlastnictví. A navíc, společnost FINEP vám umožní získat družstevní byt v jakémkoli věku.

FINEP nabízí družstevní byty ve velmi atraktivních lokalitách

Projekt Prosek Park tvoří dva sympatické rezidenční domy s byty od 1+kk o velikosti 29 m² až po 4+kk, jež mají 119 m². U bytů společnosti FINEP oceníte také vedle prokazatelné kvality i možnost variabilního řešení prostoru, přesně podle vašich představ a požadavků. K dalším výhodám patří i možnost parkovat v garážích pod domem. Bydlení na Proseku má také vynikající dostupnost do centra Prahy.

finep

Další atraktivní lokalitou pro vaše bydlení je Malý háj ve Štěrboholech, jež si oblíbí všichni milovníci přírody; nedaleko se rozprostírá park Hrušov a Říčanka. Lokalita mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy si zachovala domácí nebo až vesnický charakter, ale současně nabízí kvalitní dopravní dostupnost do centra Prahy. Zastávka busu je necelé 2 minuty chůze a na metro Áčko nebo na zastávku tramvaje dojdete do 10 minut.

atraktivní lokalita

Společnost FINEP pro vás připravila také nové webové stránky. Naleznete zde konkrétní nabídky jednotlivých domů či bytů, včetně jejich dispozice, velikosti, orientace a také, často některými developery utajované, konkrétní ceny. Nejlepší ale bude, vyzkoušet si nový web na vlastní klik.