Pořiďte si fotopast a získejte ochranu vašeho majetku

Rádi byste si pořídili vhodnou fotopast na ochranu majetku? V tom případě jistě stojí za zvážení fotopast ScoutGuard SG880MK-14mHD, která patří na přední příčky této kategorie. Zjistěte o ní více.

Špička na trhu

Fotopast ScoutGuard SG880MK-14mHD patří mezi 2G zařízení. Snímky je schopná zasílat na e-mail, a to v rozlišení 800×600 nebo 1024×720 pixelů. Pyšní se přitom mnoha užitečnými funkcemi, které právě při dohlížení nad vaším majetkem využijete. Jmenovat můžeme například užitečnou dálkovou správu, se kterou lze snadno na dálku měnit nastavení fotopasti nebo vypnout odesílání snímků. To přitom probíhá prostřednictvím velmi šikovné aplikace pro Android. A nechybí ani časovač.

Perfektní konstrukce

Konstrukce popisované fotopasti rovněž patří mezi velmi zdařilé. V přední části se nachází LCD obrazovka spolu s integrovaným laserovým ukazovátkem. Baterie jsou přitom umístěny mimo elektroniku, díky čemuž je minimalizováno riziko jejich vytečení a poškození fotopasti.

U zařízení oceníte také dálkový ovladač sloužící k jednoduššímu nastavení. Vypnutí a zapnutí fotopasti se přitom provádí přímo na zařízení.

Kvalitní snímky

A na závěr ještě nesmíme zapomenout na zhodnocení kvality snímků. Popisovaný model se pyšní velmi vysokým dosahem PIR čidlem, které je schopné zachytit pohyb až na 17 metrů. Noční snímky přitom jsou dobře čitelné na úctyhodnou vzdálenost 12 metrů.

Fotopast ScoutGuard SG880MK-14mHD si můžete jednoduše objednat na www.eshop-fotopasti.cz.