Prodej nemovitosti bez starostí

Rozhodnete-li se udělat tlustou čáru za dosavadním bydlením a odstěhovat se třeba do jiného města nebo vyměnit byt za prostorný rodinný dům, měli byste najít vhodného obchodního partnera, který vám pomůže s prodejem nemovitosti i dalšími nezbytnými právními úkony. Ty mohou vaše plány na stěhování i prodej výrazně zkomplikovat, proto se rozhodně vyplatí investovat do odborných služeb.

Prvním krokem je najít férový realitní portál s přehlednými službami a jasně daným ceníkem služeb. Za portálem Cincink stojí silný partner – Komerční Banka. Realitní portál vám umožňuje atraktivní financování i zajímavou nabídku dostupných nemovitostí. Stojíte-li na straně prodejce nemovitosti, oceníte, že férový realitní portál Cincink zajišťuje třeba inzerát zdarma. Díky tomu, že využije všechny dostupné možnosti propagace, a to od profesionálních fotografií, přes textaci inzerátu až po 3D plánek, rapidně zvyšuje úspěšnost rychlého prodeje.

Bez čeho se při prodeji neobejdete?

Jestliže tvoříte inzerát například staršího rodinného domku či bytu v původním stavu, oceníte vizualizaci interiéru. Prostory si do parády vezmou bytoví architekti a připraví moderní vizualizaci pro zájemce. Aby viděli, jak vkusně a moderně může vypadat i starší bydlení. Pokud jednáte se zájemci, využijte prověření stavu nemovitosti čas. Díky technické inspekci zjistíte všechny závady i výši možných nákladů na opravu. Jakmile se dostanete ke statusu prodej bytu, budete potřebovat právní služby a úschovnu peněz. Po podpisu smlouvy, výpisu z katastru nemovitostí a identifikačních dokladech všech zúčastněných obchodu, přichází na řadu úschova peněz. Ta garantuje bezpečné uložení i následný převod peněz.

Jak je to s daněmi za prodej nemovitosti?

Daň z prodeje nemovitosti má kupující povinnost přiznat ve svém daňovém přehledu. Služba daňový poradce realitního portálu Cincink za vás zajistí odevzdání všech povinných formulářů včetně plateb daně včas a bez problémů. Už nemusíte myslet, že vám zbývá posledních deset dní na zaplacení, jednoduše tyto starosti vypusťte z hlavy a nechte za sebe konat daňové odborníky.

Prodávat nemovitost nikdy nebylo jednodušší. Bez zbytečných sankcí nebo nedodržení jakýchkoliv termínů při převodu peněz a placení daní. Váš inzerát bude díky profesionálním službám vypadat naprosto skvěle a zaujme výrazně více potencionálních kupců. Bude-li kupující potřebovat pomoc s financováním, může mu pomoci také na portálu Cincink hypotéční kalkulačka s předběžným výpočtem částky nutné k půjčení a následně splácení. Svěřte se do rukou odborníků a uvidíte, že prodej nemovitosti nebyl nikdy jednodušší! To samé platí i v případě, že se ocitnete na druhé straně. Férový realitní portál Cincink vám zajistí odhadní i právnické služby a další potřebné kroky k bezpečnému a výhodnému nákupu.