Samolepicí dekorace rozzáří každou stěnu

Máte doma holé stěny a přemýšlíte jestli tam pověsit obrázek či jinou dekoraci? Vyzkoušejte samolepky na zeď. Snadno se lepí a existuje nepřeberné množství motivů.

Co jsou samolepky na zeď?

Existuje několik typů samolepek na zeď:

  • jednobarevné
  • plnobarevné

Jednobarevné dekorace jsou vyřezané ze speciální vinylové fólie. Je dostupná v mnoha různých barvách. Jejich skládáním vznikají i různé barevné kombinace. Tyto fólie jsou opatřeny lepící vrstvou, takže odpadá lepení pomocí speciálního lepidla, jako v případě tapet. Díky tomu se snadno lepí a pokud vás omrzí, samozřejmě je lze i odstranit (bohužel ne vždy bez porušení malby).

Samolepky na zeď na míru? Ano a jednoduše!

Velkou výhodou jednobarevných dekorací je variabilita. Na internetu se setkáte s mnoha obchody, kde si můžete nechat tuto samolepku upravit doslova na míru. Máte tak doma originál přesně do vašeho prostoru.

TIP: Nová kolekce motivů červenec 2011 právě vyšla v obchodě Lepime.cz

Pokud máte rádi barevné motivy, můžete zvolit i plnobarevné samolepící dekorace. Ty jsou vyrobené rovněž ze speciální potisknuté fólie, takže mají podobné vlastnosti. Nicméně narozdíl od jednobarevných samolepek jsou prodávány jako hotové výrobky a nemůžete si je upravit na míru.

Dekorace koupíte na internetu, ale i v běžných kamenných obchodech. Cena začíná již na 99Kč za malé motivy na vypínač až po několik tisíc za obrovské motivy například mapa světa.