Spolehlivá hospodyně do vaší domácnosti

Patříte k ženám, které budují svou kariéru a zároveň zvládají péči o domácnost a rodinu? Nějaký čas to skutečně může šlapat podle vašich představ, ale stačí, aby se zvýšilo napětí v pracovním kolektivu, abyste přestala zvládat všechny vytyčené úkoly.

pomoc v domácnosti

Rychle se dostaňte z časové tísně

Určitě se vám nechce vzdávat těžce vybudované kariéry, zvláště když se cítíte jako skutečná odbornice ve své profesi. Hledáte však volný čas, jak by se dalo ještě více pracovat a vylepšit současný stav na pracovišti. Nechcete omezovat vám nejbližší osoby, to je jasné, ale proč nepředat některé činnosti osobám, které se tím zabývají. Vlastně je to jejich práce, stejně jako vy máte tu svou. Dnes skutečně není výjimkou, že si někdo sjedná pomoc v domácnosti. Stačí si najít spolehlivou agenturu, kde mají dostatek zkušeností a doporučí vám naprosto spolehlivé osoby. Na vás je, jaké činnosti se stanou jejich úkolem ke splnění. Může jít o žehlení, praní, úklid domácnosti. Hospodyně vám může dávat pozor na domácnost, vařit, mýt nádobí a určitě nikomu nebude vadit, že oblíbený moučník upeče někdo jiný než vy.

Méně starostí s dětmi

Rodiče by se pro své děti doslova rozkrájeli, avšak i jim nezbývá mnoho sil po každodenním zápřahu v zaměstnání a při podnikání. Chůva dnes také není nic neobvyklého, dohlíží na menší i větší děti. Můžete se s ní dohodnout, že ráno připraví snídani, svačiny do školy, odvede děti do školek a škol, odpoledne je zase vyzvedne. Uvidíte, že vám to časově hodně pomůže, přitom se času se svými dětmi úplně nevzdáte. A jak vypadá vaše zahrada? Nestíháte sekat trávu, zastřihávat živý plot a do špinavé vody v bazénu jen tak někdo nevleze? Majordomus se ujme správcovství domu a postará se i o zahradu. Stačí si jenom předem uvědomit, čeho se vzdáte, abyste se necítili příliš pod tlakem a vystresovaní. Domácí pohoda je to nejdůležitější!